Διεξαγωγή Σεμιναρίου "Επίβλεψη και Εφαρμογή Ολοκληρωμένου Σχεδίου Διαχείρισης Αποβλήτων Οικοδομικών και Τεχνικών Έργων"
![](https://www.oseok.org.cy/uploads/images/calendar.png)
Διεξαγωγή Σεμιναρίου "Επίβλεψη και Εφαρμογή Ολοκληρωμένου Σχεδίου Διαχείρισης Αποβλήτων Οικοδομικών και Τεχνικών Έργων" (Αρ. Προγράμματος στον Ερμή 65419) από το Εκπαιδευτικό Κέντρο της Ο.Σ.Ε.Ο.Κ. - Παρασκευή & Σάββατο, 16/06/2023 & 17/06/2023 στο ξενοδοχείο Droushia Heights Hotel (Επαρχία Πάφου) με ημιδιατροφή. Εισηγητής Παναγιώτης Αλαβέρας
Πληροφορίες πατήστε ΕΔΩ
ΔΗΛΩΣΤΕ ΕΓΚΑΙΡΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟ ΠΙΟ ΚΑΤΩ LINK: https://forms.gle/7oNMuHcTZnfyD4ar8
Υπενθυμίζουμε ότι θα πρέπει να ακολουθηθεί η Διαδικασία εγγραφής στην πλατφόρμα του Ερμή: https://ermis.anad.org.cy/#/front
Σημ.: Η διαδικασία εγγραφής γίνεται μια φορά από κάθε ενδιαφερόμενο οργανισμό/εταιρεία. Οδηγίες στην Ιστοσελίδα της Ο.Σ.Ε.Ο.Κ. / Πολυεπιχειρησιακά προγράμματα